Lisa Rinnevuo färglitografi
2020-10-29
831160
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LISA RINNEVUO (född 1972): "Smile", signerad Lisa Rinnevou, 192/195, färglitografi, bladmått ca 61x61 cm
Oramad