Ljusstakar silver
2020-10-26
831128
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LJUSSTAKAR, 2 par+1, silver, 1970-tal, olika tillverkare bl a Ceson, fylld fot, höjd 15,5-20 cm
En ljusstakar, smärre bucklor, en ljuspipa m buckla