Oidentifierad konstnär olja på duk
2020-10-27
831065
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Blomsterstilleben, bär signatur, olja på duk, 50x38 cm