Olle Bonniér litografi
2020-10-26
831061
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLLE BONNIÉR (född 1925): Komposition, 1950-tal, färglitografi, bildmått 40x51,5 cm
Beskuren, fläckar