Taklykta 1900-tal
2020-10-28
831029
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKLYKTA, 1900-tal, i form kinesiskt tempel med dekor drakar, metall, glasinsats, höjd ca 80 cm, bredd ca 63 cm
Skador, bruksslitage