Per Ove Bergfelth
2020-11-08
830968
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PER OVE BERGFELTH, ljusstakar, 1 par, silver, Ceson, Göteborg, 1972, signerade PoB, hamrad yta, diameter 6,5 cm, höjd 10,5 cm, bär gravyr "Länssparbanken Göteborg 1820-1970".
Något bruksslitage.