Kista 1800-tal
2020-11-01
830953
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KISTA, 1800-tal, bestsat trä, smidesdetaljer, nyckel saknas, höjd ca 60, 120x49 cm
Slitage, märken, fläckar