Ljuskrona smide
2020-10-26
830869
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SMIDESKRONA, 1900-tal, 10 ljusarmar, höjd ca 44, diameter 45 cm
Smärre slitage