Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
LJUSKRONA, smide, 1900-talets första hälft, för 4 ljus, behängd med olikslipade prismor, delvis rökfärgade, diameter ca 45, höjd 69 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, patina
830847
2020-10-28