BERT HÅGE HÄVERÖ
2020-10-29
830800
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Badholmen", signerad Bert Håge Häverö, numrerad 90/450, färglitografi, bildmått ca 53x40 cm
Ej examinerad ur ramen