BERT HÅGE HÄVERÖ färglitografi
2020-10-29
830796
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): "Vårholna", signerad Bert Håge Häverö, numrerad 90/450, färglitografi, bildmått ca 53x40 cm
Ej examinerad ur ram