M Pyk Stockholm
2020-10-26
830733
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK, (född 1934): Brother Marx - Stockholm, signerad Madeleine, provtryck, färglitografi, bladmått ca 63x53 cm
Oramad, hörnveck