Madeleine Pyk färglitografi
2020-10-26
830699
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Figurscen, signerad M Pyk, 208/250, färglitografi, bladmått ca 65x50 cm, oramad