Madeleine Pyk färglitografi
2020-10-26
830694
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Stockholmsmotiv, signerad M Pyk, 250/250, färglitografi, bladmått ca 53x57 cm