Madeleine Pyk färglitografi
2020-10-26
830674
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Figurscen, signerad M Pyk, 298/300, färglitografi, bildmått ca 32x26 cm