Okänd konstnär soldatporträtt
2020-10-29
830549
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, soldatmotiv, 2 st, ena otydligt signerad samt daterad 1805, akvarell/blandteknik, ca 24x17 cm
Ej examinerade ur ramar