Skulptur Henry Gustafsson
2020-10-27
830477
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HENRY GUSTAFSSON (1943-2005): "Lyftet", signerad Henry G, tenn och sten, höjd inklusive sockel ca 12 cm
Obetydligt slitage