Urna
2020-10-29
830378
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
URNA, Kina, underglasyrblå, krackelerad effekt, pousserande kvistar med blomster, höjd 45 cm
Sprickor, nagg, lagnig