Linnea Larsson Oljemålning
2020-11-07
830335
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LINNEA LARSSON (född 1964), Stilla hav, signerad L. Larsson, daterad 2019, olja på duk, ca 60x60 cm