Linnea Larsson oöjemålning
2020-10-30
830324
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LINNEA LARSSON (född 1964), Stilla hav, signerad L. Larsson, daterad 2019, olja på duk, ca 50x60 cm