Färglitografi Lennart Jirlow
2020-10-24
830206
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Vindrickande sällskap, färglitografi, signerad samt numrerad 65/75, bildyta ca 35,5x24 cm