C Göran Karlsson färgserigrafi
2020-10-24
830184
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
C GÖRAN KARLSSON (född 1944): "Spel", färgserigrafi, signerad CGK, numrerad 20/150, ca 77x58 cm