Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
BORDSLJUSSTAKE, 1900-tal, märkt Hantverk, smedjan, koppar, höjd ca 31 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
830106
2020-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här