Golvlampa
2020-10-28
829888
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, mässing, sockel i gjutjärn, höjd ink. skärm ca 147 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen