Inga Berg oljemålning
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
INGA BERG (1912-1995): Stilleben med tulpaner i glas, olja på duk, signerad och daterad -45, ca 36x32 cm
Kuntoraportti
829854
Päivämäärä:
2020-10-22