Peter Dahl färglitografi
2020-10-28
829737
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (1934-2019), signerad Peter Dahl 92/375, färglitografi, bildmått ca 42x58 cm