Marianne Ågren oljemålning
2020-10-24
829717
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 4 500 SEK |
MARIANNE ÅGREN (född 1941): Damporträtt, signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 75x61 cm