Vjeteslav Kliuchnikov
2020-10-22
829712
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): "Rosor gården", signerad och datera V. Kliuchnikov -14, olja på duk, ca 110x70 cm, oramad