Golvlampa Aneta
2020-10-22
829642
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, undertill märkt "Aneta", bemålad metall, böjbar arm, totalhöjd ca 65 cm
Slitage,