Eduard Spoerer oljemålning
2020-10-22
829634
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
EDUARD SPOERER (1841-1898): Kustbild från Normandie, signerad ED. Spoerer, olja på pannå, 45x64 cm