Orientmatta
2020-10-27
829554
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, 1900-talets första kvartal, ca 270x173 cm
Skadade fransar, visst bruksslitage