Roland Svensson litografi
2020-10-22
829538
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Merföresbåten", signerad Roland S, 4/15, litografi, 39x32