Kaj Franck ringflaska
2020-11-15
829511
| Klubbat belopp | 1 700 EUR |
| Utropspris | 800 EUR |
KAJ FRANCK, RINGFLASKA, signerad Kaj Franck Nuutajärvi Notsjö, 1970-tal, i formblåst glas, ringteknik, driven, höjd 15 cm, bredd 11 cm