Ljusstakar i silver
2020-10-27
829480
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR i silver, 1 par, Norge, med svensk kontrollstämpel, med tyngd i botten, höjd ca 10 cm
Skador: Smärre slitage
slitage