Skåp 1800-tal
2020-10-21
829466
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKÅP, 1800-tal, bemålat, dörrspeglar med räfflad dekor, beslag i mässing, invändigt med 2 hyllplan, bestickhylla, samt 3 lådor, höjd 145, 106x44 cm, nyckel saknas
Senare omarbetat, slitage, lös knopp i låda, smärre maskstunget, nyckel saknas