Klubbat för:
1 800 SEK
2 000 SEK
SOFFBORD/MATBORD, "EM-bordet", Emmaboda Möbelfabrik, ca 1950-tal, teak, höjbart med 2 utdragbara skivor á 26 cm vardera, längd 145, bredd 61, höjd 56 cm.
Bruksslitage
829408
2020-10-26