Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, glasskivor, höjd ca 46, 47x32 cm
Bruksslitage
829403
2020-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här