Reseur Frankrike 1800-talets senare del
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
RESEUR, Frankrike, 1800-talets senare del, manuellt urverk, cylindergång med timrepetition, mässingsfodral, glas med fasad kant, emaljerad urtavla, höjd ca 120 mm, bredd ca 85 mm, djup ca 80 mm, nyckel för uppdrag samt reseetui i orignal medföljer
Kuntoraportti
Mässing i behov av puts/ rengöring. Reseetui med åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
829398
Päivämäärä:
2020-10-24