Taklampa glas
2020-10-26
829194
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
PENDELLAMPA, 1900-talets andra hälft, skärm i rökfärgat glas, höjd ca 33 cm
avklippt sladd, bruks- och åldersrelaterat slitage