Klubbat för:
3 600 SEK
1 500 SEK
BORDSUR, KANDELABRAR, 1 par, 1900-tal, jugendstil, porslin, kandelabrar för 5 ljus vardera, patinerad gulmetall, höjd ca 58-62 cm
Slitage, en kandelaber något sned, senar bronserad urtavla
829182
2020-10-22