SIXTEN FAGER
2020-10-26
829064
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SIXTEN FAGER (1920-2010): komposition med hus, signerad S. Fager, olja på pannå, ca 46x38 cm