OIDENTIFIERAD KONSTNÄR
2020-10-26
829034
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stilleben, signerad A Polin, olja på duk, ca 68x42 cm
Oramad