Parti silverskedar 18 dlr
2020-10-26
828938
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PARTI SILVER, 18 dlr, 1800/1900-tal, bestående av: 6 + 1 matskedar, 6 dessertskedar, 5 teskedar, kontrollstämplar, total vikt ca 665 g
Åldersrelaterad slitage, gravyr, repor, bucklor