Målning
2020-10-22
828856
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stadsbild med båtar, signerad, olja på duk uppfordrad på pannå, ca 23x29,5 cm
Ingår i tema-auktionen Den Maurinska konstsamlingen