Asea bordslampa
2020-10-21
828849
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ASEA, bordslampa, 1900-talets mitt, svartlackerad stomme, modell E 1196, höjd inlkl. senare plastskärm ca 65 cm
Bruksslitage, skadad skärm