Gösta Werner akvarell
2020-10-24
828797
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GÖSTA WERNER (1909-92): "Captain Lawrence", signerad samt numrerad 38/75, färglitografi, ca 35x42 cm
Ej examinerad ur ram