Yrjö Edelman litografi
2020-10-20
828667
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Surialistisk komposition, signerad, 81/150, färglitografi, bildmått 65x50 cm