Charles Sjöholm oljemålning
2020-10-20
828654
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): I barkön, signerad C Sjöholm, olja på pannå, ca 33x41 cm