Charles Sjöholm oljemålning
2020-10-20
828651
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Par i soffa, olja på duk, signerad Charles Sjöholm, ca 65x54 cm