Ulrica Hydman-Vallien färglitografi
2020-10-21
828650
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Figurscen, signerad Ulrica HV, 346/380, färglitografi, ca 41x30 cm